ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.11.2018 19:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 6

Резултат

Тим12345T
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“812252562
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“25252321153

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Новачев Сашо
Делегат
Атанасов Трајче