ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
06.04.2019 17:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-1-8

Резултат

Тим12345T
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“251819201
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “222525253

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Тасев Марјан