ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
05.11.2020 20:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“1020150
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Петров Влатко
Втор судија
Маџаров Ѓоше
Делегат
Тасев Марјан