ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“ / ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
16.11.2019 16:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 5. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“25162520163
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“18251625142

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ричлиев Филип
Втор судија
Трајков Иван
Делегат
Атанасов Трајче