ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.02.2019 18:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2-2-2

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1021170
ГОК „БОРЕЦ“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Напад/блокиран
0

ГОК „БОРЕЦ“

Напад/блокиран
0

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор