ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
07.03.2020 15:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 Втора фаза 2.4

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1811160
ГОК „БОРЕЦ“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Василевски Васко
Втор судија
Поповски Златко
Делегат
Николоски Андреј