ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.10.2020 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 2. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1512210
ГОК „БОРЕЦ“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ГОК „БОРЕЦ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо