ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ГОК „БОРЕЦ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.11.2018 17:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 4

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1212150
ГОК „БОРЕЦ“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

ГОК „БОРЕЦ“

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Карановиќ Зоран