ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „ВАРДАР“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.11.2019 17:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 5. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“0505110
ОК „ВАРДАР“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВАРДАР“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Јовчевски Стојанче
Делегат
Здравески Здравко