ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
21.12.2019 17:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 9. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1625170
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“2527253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Пеица Светислав