ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
22.12.2018 17:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 9

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1611170
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор