ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
21.11.2020 17:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1412180
ОК „ЛИРИЈА“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Василевски Васко
Втор судија
Марковски Кирил
Делегат
Николоски Андреј