ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „ЛИРИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
06.12.2019 19:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1315130
ОК „ЛИРИЈА“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Здравески Здравко