ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
08.11.2019 20:00 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 3. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“091225161
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“252518253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Серафимовски Предраг
Втор судија
Ристовски Милан
Делегат
Пеица Светислав