ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
20.03.2021 14:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 2.8

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1011160
ОК „ШТИП – УГД ШТИП“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Поповски Златко
Втор судија
Василевски Васко
Делегат
Николоски Андреј