ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „ШУТОВА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
01.12.2018 18:00 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 6

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“118170
ОК „ШУТОВА“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

ОК „ШУТОВА“

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо