ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“ / ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
20.02.2021 20:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 2.4

Резултат

Тим12345T
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1909200
ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“2525253

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЈАНТА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Василевски Васко
Втор судија
Поповски Златко
Делегат
Николоски Андреј