ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
05.12.2020 19:30 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 9. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“2525253
ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“2017120

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ВЕСНА ПРОБИШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ѓорѓиев Орце
Втор судија
Давитков Марјан
Делегат
Здравески Здравко