ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.02.2021 19:30 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/8 финале

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1311140

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Ѓорѓиев Орце
Делегат
Здравески Здравко