ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
27.02.2021 19:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 2.5

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“1016110

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо