ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
03.04.2021 18:00 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 Втора фаза 2.10

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“0616180

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ристовски Милан
Втор судија
Спасовски Далибор