ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
24.11.2018 19:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 5

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“2525253
ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“111370

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ДИБРА ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Спасовски Далибор
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Пеица Светислав