ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.03.2019 19:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2-1-6

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“1723270
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525293

ОК „ЛИРИЈА“

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Судии

Прв судија
Спасовски Далибор
Втор судија
Јосифовски Драган
Делегат
Ристоски Љупчо