ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
14.12.2019 19:30 Прва Државна лига - мажи 2019/2020 8. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“2525253
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“1923150

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Пеица Светислав