ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.03.2019 18:00 Куп на ОФМ - мажи 2018/2019 1/4 финале

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“1413150
ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“2525253

ОК „ЛИРИЈА“

ОК „УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо