ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ШКЕНДИЈА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.10.2020 19:30 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 2. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“251316221
ОК „ШКЕНДИЈА“232525253

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШКЕНДИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Здравески Славчо
Делегат
Здравески Здравко