ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
31.10.2020 19:30 Прва Државна лига - мажи 2020/2021 4. коло

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“252518191
ОК „ШТИП – УГД ШТИП“182725253

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШТИП – УГД ШТИП“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Цеков Александар
Втор судија
Серафимовски Предраг
Делегат
Пеица Светислав