ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ШУТОВА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.04.2019 19:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 2-1-9

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“1016160
ОК „ШУТОВА“2525253

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ШУТОВА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо