ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ШУТОВА“

Преглед

Содржина

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
14.11.2018 19:30 Прва Државна лига - мажи 2018/2019 3

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“25142519153
ОК „ШУТОВА“22251525112

ОК „ЛИРИЈА“

ОК „ШУТОВА“

Судии

Прв судија
Јосифовски Драган
Втор судија
Спасовски Далибор
Делегат
Ристоски Љупчо