ОК „ЛИРИЈА“ / ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
10.02.2021 19:30 Куп на ОФМ - мажи 2020/2021 1/4 финале 1

Резултат

Тим12345T
ОК „ЛИРИЈА“1614170
ОК „ЏИО СТРУМИЦА“2525253

ОК „ЛИРИЈА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК „ЏИО СТРУМИЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Саздовски Никола
Втор судија
Здравески Славчо
Делегат
Карановиќ Зоран