ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“ / ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
30.11.2019 14:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 8. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“151625241
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“252520263

ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Попов Димитар
Делегат
Атанасов Трајче