ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
26.10.2019 15:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 2. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“2221180
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253

ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Ричлиев Филип
Втор судија
Трајков Иван
Делегат
Атанасов Трајче