ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“ / ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
02.11.2020 19:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 3. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“23172525032
ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“25252223153

ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УГД СТУДЕНТ-ЖЕНИ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Атанасов Трајче