ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“ / ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
12.12.2020 18:30 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 2.2

Резултат

Тим12345T
ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“111925231
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“252521253

ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Ричлиев Филип
Делегат
Атанасов Трајче