ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“ / ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
24.11.2020 17:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 6. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“0000000
ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“2525253

ОК “МАКЕДОНИЈА МАКС“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ЈАНТА ВОЛЕЈ ФОРЦА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Петров Влатко
Втор судија
Маџаров Ѓоше
Делегат
Атанасов Трајче