ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
02.03.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-1-3

Резултат

Тим12345T
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“2123210
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“2525253

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Ричлиев Филип
Делегат
Атанасов Трајче