ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
13.04.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-1-9

Резултат

Тим12345T
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“27121225112
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “25252521153

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Атанасов Трајче