ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
02.03.2020 17:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 Втора фаза 1.3

Резултат

Тим12345T
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“25231325102
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “21252522153

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Џинес Симон