ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
12.12.2020 18:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 Втора фаза 1.2

Резултат

Тим12345T
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“211925211
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “252522253

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Жабев Зоран
Втор судија
Амбарков Орданче
Делегат
Тасев Марјан