ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“ / ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
27.11.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“2526253
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ1524180

ОК “НАКОВСКИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Трајков Иван
Втор судија
Ричлиев Филип
Делегат
Атанасов Трајче