ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
02.02.2021 10:10 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/8 финале

Резултат

Тим12345T
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“212525253
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“252223211

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Новачев Сашо
Втор судија
Зафиров Ѓоре
Делегат
Николоски Андреј