ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
18.11.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 5. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“1715230
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Амбарков Орданче
Втор судија
Жабев Зоран
Делегат
Николоски Андреј