ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
10.02.2021 18:30 Куп на ОФМ - жени 2020/2021 1/4 финале 1

Резултат

Тим12345T
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“1319190
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “2525253

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Жабев Зоран
Втор судија
Белевски Иван
Делегат
Николоски Андреј