ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“ / ОК “УСКАНА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
17.10.2020 15:00 Прва Државна лига - жени 2020/2021 1. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“2525253
ОК “УСКАНА“0815090

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Зафиров Ѓоре
Втор судија
Новачев Сашо
Делегат
Николоски Андреј