ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“ / ОК “УСКАНА“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
27.11.2019 20:00 Прва Државна лига - жени 2019/2020 7. коло

Резултат

Тим12345T
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“2525253
ОК “УСКАНА“1721190

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

ОК “УСКАНА“

S Поени Грешки Поен/сервис Грешка/сервис Грешка/прием Поен/напад Напад/блокиран Грешка/напад Блок
0000000000

Судии

Прв судија
Василевски Васко
Втор судија
Поповски Златко
Делегат
Николоски Андреј