ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“ / ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
15.02.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-1-1

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“2525253
ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“1423210

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

Поени
0

ОК “ВИКТОРИ ВОЛЕЈ“

Поени
0

Судии

Прв судија
Христов Јосип
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Никчевиќ Сања