ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“ / ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
11.03.2019 19:30 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-1-4

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“2525253
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“718230

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

Судии

Прв судија
Јаневиќ Моника
Втор судија
Јовчевски Стојанче
Делегат
Карановиќ Зоран