ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“ / ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
08.12.2018 16:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 9

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“2525253
ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“107130

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

ОК “ПЕЛИСТЕР ВОЛЕЈ“

Судии

Прв судија
Ѓорѓиев Орце
Втор судија
Јаневиќ Моника
Делегат
Никчевиќ Сања