ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“ / ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
23.02.2019 18:00 Прва Државна лига - жени 2018/2019 2-1-2

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“251925253
ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “19252281

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

ОК “РАБОТНИЧКИ – СКОПЈЕ “

Судии

Прв судија
Ристовски Влатко
Втор судија
Саздовски Никола
Делегат
Никчевиќ Сања