ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“ / ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“

Преглед

Детали

Датум Време Лига Сезона Коло
11.11.2018 17:30 Прва Државна лига - жени 2018/2019 5

Резултат

Тим12345T
ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“2525253
ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ1713180

ОК “РАБОТНИЧКИ – ЖЕНИ“

ОК “УНИВЕРЗИТЕТ во ТЕТОВО“ – ЖЕНИ

Судии

Прв судија
Здравески Славчо
Втор судија
Ѓорѓиев Орце
Делегат
Трајков Мирко